martanastrone Jestem absolwentką Architektury Wnętrz i Wzornictwa, które ukończyłam dyplomem na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w 2011 roku. Ukończyłam również studia inżynierskie na Wydziale Budownictwa o specjalności Budowlano–Architektonicznej oraz magisterskie – Budownictwo Ekologiczne.

Od 2009 roku pracuję w zawodzie jako projektantka wnętrz oraz asystent architekta, natomiast od 2014 prowadzę autorską pracownię projektowania architektonicznego – budowlanego oraz projektowania i dekoracji wnętrz. Zajmuję się głównie aranżacją domów prywatnych, mieszkań, budynków użyteczności publicznej jak i obiektów komercyjnych. Oferuję również projekty elewacji, jak i projekty architektoniczno – budowlane wymagające pozwolenia na budowę lub zgłoszenia. Mój cel to kreowanie oryginalnych przestrzeni oraz brył, które łączą w sobie funkcjonalność, trwałość i estetykę. Zostałam wyróżniona w konkursie „małe biuro” organizowanym przez OFFA oraz otrzymałam nagrodę za najlepsze oświetlenie we wnętrzu w konkursie „wnętrze. Światło. cień”.

Projektowanie wnętrz to przede wszystkim komunikacja, wsłuchanie się w potrzeby i upodobania klienta. Moją pracę cechuje staranność. Dużą wagę przywiązuję do detali, koloru, formy i oświetlenia w tworzeniu wymarzonej przestrzeni. Stawiam na ścisłą współpracę z klientem i wykonawcami, jak również na projekty, które są dostosowywane do potrzeb oraz realnych możliwości inwestora.

CO NOWEGO?
12

Styczeń

rozpoczynamy prace nad kolejnym wnętrzem mieszkania 2 poziomowego. Dziwny układ salonu wraz z schodami sprawia, że temat nie jest aż tak łatwy. Mała łazienka, w której trzeba rozplanować wszystkie niezbędne elementy.


22

Marzec

już nie długo ruszy budowa domu na wąskiej działce, uzyskaliśmy pozwolenie na budowę wraz z uzgodnieniami. Czekamy na wybór ekipy budowlanej i będziemy monitorować postęp prac. . 


07

Lipiec

Ruszamy z dość dużym projektem przebudowy restauracji i rozbudowy o część hotelową. Wykonanie projektu trochę zajmie czasu. Dużo uzgodnień i załatwiania, na szczęście etap koncepcji jest już zamknięty, więc bierzemy się do roboty.